Nabídka pořadů

Komponované pořady
Dlouhé i kratší moderované programy dle vašich přání, požadavků a finančních možností.
Kombinace divadelních představení, her, šermu nebo tance a ohně.
 
Vše dle individuální domluvy.
 Nebo  Jednotlivé vstupy
K oživení a zpestření soukromých i veřejných akčí: pro rauty, svatby, recepce, firemní večírky, plesy, oslavy narozenin a další...
Souboje nebo krátké hrané scény. Orientální tanečnice, fakíři, tanečnice s ohněm.
 
 Ohňová show
Ojedinělá velká komponovaná scéna s přesnou choreografií a mystickou hudbou
Chrlení a polykání ohně, tanec s ohněm, led poi, zip poi, obrazce z velkých pochodní, ohnivé vějíře, pyrotechnickými efekty...
Délka dle výběru od 5 do 30 minut.
PŘEDSTAVENÍ JE PO DOMLUVĚ VHODNÉ I DO INTERIÉRU
  
Středověké hry, historická střelnice, katovna, mučírna
Vše je přizpůsobeno malým a větším dětem i dospělým.
Historická střelnice
Možnost vyzkoušet si střelbu z repliky historické kuše, anglických dlouhých i reflexních luků... To vše za asistence zkušených střelců.
Středověké hry
Různorodé lehké i těžší dovednosti a disciplíny - chytání věnečků na meč, kopí či sekeru, chůze na chůdách, přetlačování, „peškový“ turnaj a další...
Vždy přizpůsobeno věku soutěžících.
 
Mučírna a ukázky katovského řemesla
Humorně laděné divadelní představení ze středověké mučírny, nebo „jen“ přednáška mistra kata - zajímavé a poučné povídání a tortuře s předvedením mučících nástrojů a praktik, pro odvážné možnost vyzkoušet vše za odborné asistence mistra popravčího.
  
Období 2. světové války
Spolupráce na vojensko-historických akcích týkajících se druhé světové války.
- uniformy Luftwaffe a RAF - účast na vojensko-historických ukázkách 1939-1945 - odborné semináře pro širokou veřejnost
Všechny fotografie uvedené na tomto webu jsou určeny výhradně pro filmové a divadelní účely, nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel a taktéž v žádném případě nejsou projevem sympatií k výše uvedeným hnutím.

Stránky ani členové společnosti nepodporují žádné extrémistické politické systémy. Členové společnosti dále prohlašují, že nejsou členy žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporují.
Od extremistických hnutí a myšlenek se v jakémkoliv směru striktně distancujeme.
 
 
BLIŽŠÍ INFORMACE O PROGRAMECH na 605 760 800 a 604 480 106 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.